preskoči na sadržaj

Upravna škola Zagreb

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE KOD RAZREDNIKA ŠK. GOD. 2018./2019.

NAPOMENA: Mole se roditelji da najmanje dva dana unaprijed telefonom obavijeste razrednika (na telefon ili mobitel u zbornicu) da će doći na informacije kod predmetnih nastavnika, kako bi ih razrednici pravovremeno mogli obavijestiti. Prethodna najava nije potrebna za dolazak na informacije kod razrednika.

Također, roditelji koji ne mogu zbog svojih poslovnih obveza doći na informacije kod predmetnih nastavnika koje su u popodnevno vrijeme (prije 17 sati) mogu dogovoriti s predmetnim nastavnikom dolazak u drugo vrijeme koje im odgovara (i roditelju i predmetnom nastavniku). 

 

Razr.

Ime i prezime razrednika

1.i 4. razredi ujutro /

2.i 3. razredi poslijepodne

2.i 3. razredi ujutro

1. i. 4. razredi poslijepodne

Ime i prezime zamjenika razrednika

1.A

Jasmina Kljunić

UTORAK
18:20 - 19:10

UTORAK
12:20 - 13:10

Josipa Kaucki

1.B

Željko Mačić

PONEDJELJAK

09:40 - 10:25

PONEDJELJAK

16:45 - 17:30

Lidija Perić

1.C

Viktor Grantverger

PONEDJELJAK

11:35 - 12:20

PONEDJELJAK

17:35 - 18:20

Dean Sarapa

1.D

Matilda Budimir

PONEDJELJAK

8,50 - 9,35

PONEDJELJAK

17,35-18,20

Krunoslav Korunčev

1.E

Tanja Ivančić

UTORAK 
8:50 - 9:35

UTORAK
17:35 - 18:20

Željko Mačić

1.F

Martina Mišić

PETAK
11:35 - 12:20

UTORAK
18:25 - 19:10

Andrea Peleh

2.A

Andrea Wawrzynek

PONEDJELJAK
18:20 - 19:00

PONEDJELJAK
8:00 - 8:40

Ivana Čepek

2.B

Sanja Cetinjanin Thes

PONEDJELJAK

16,45 - 17,30

(učionica 32, 2. kat)

PONEDJELJAK

9,40 - 10,25

(učionica 32,  2. kat)

Tanja Ivančić

2.C

Vlatka Guberina

UTORAK

10:45 - 11:30

UTORAK

16:45 - 17:30

Celestina Škeljo

2.D

Sanja Šepac Dužević

UTORAK

16:45 - 17:30

UTORAK

9:35 - 10:20

Mirna Zemunik

2.E

Ante Babačić

ČETVRTKOM

16:45 - 17:30

PONEDJELJKOM

9:40 - 10:25

Matilda Budimir

2.F

Dean Sarapa

UTORKOM

18:20 - 19:10

UTORKOM

10:30 - 11:30

Viktor Grantverger

3.A

Natalija Havojić Šinjori

ČETVRTAK

17:35 - 18:20

UTORAK

10:45 - 11:30

Sanja Cetinjanin Thes

3.B

Tihana Pljukavac

ČETVRTAK

16:45 - 17:30

ČETVRTAK 

9:40 - 10:25

Natalija Havojić Šinjori

3.C

Andrea Peleh

 

 

Vlatka Guberina

3.D

Marija Ćurić

 

 

Ondina Mesar

3.E

Dunja Suton

SRIJEDOM

16:45 - 17:30

SRIJEDOM

09: 40 - 10:25

Andrea Wawrzynek

4.A

Nikolina Vicković

 

 

Ana Sabljka Mostovac

4.B

Željka Demeterfi Gukov

PONEDJELJAK
12.25 - 13.10

UTORAK
18.25 - 19.10

Višnja Rossi Perkov

4.C

Suzana Ven Rakić

ČETVRTAK

9.40 - 10.25

ČETVRTAK

16.45 - 17.30

Bojana Mić

4.D

Mirna Zemunik

 

 

Ondina Mesar

4.E

Ruža Križan Sirovica

 

 

Silvija Perković

 

 

 

 

 

 


Projekt

Upravna škola Zagreb je nositelj 
EU projekta

od 2017. do 2019.
(u trajanju od 24 mj)
u ukupnom iznosu od 807.967,46 HRK
u potpunosti financiranim iz
Europskog socijalnog fonda.

Pročitajte novi broj Tipke 2018

Knjige za ljeto
Dan obrnutih uloga 2017
Wi-Fi mreža u Školi

 

Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Oglasna ploča
Korisni linkovi
Arhiva dokumenata
 

     Najskockaniji web 2012


     

     

Brojač posjeta
Ispis statistike od 20. 8. 2015.

Ukupno: 425310
Ovaj mjesec: 5447
Ovaj tjedan: 1059
Danas: 442
CMS za škole logo
Upravna škola Zagreb / Prilaz baruna Filipovića 30, HR-10000 Zagreb / www.ss-upravnaskolazagreb-zg.skole.hr / ured@ss-upravnaskolazagreb-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju